З Днем працівників сільського господарства

Den silhoz_18.11.22

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства, який було встановлено згідно з Указом Президента України № 428/93 від 07.10.1993.

Праця аграрія — важка, часом невдячна, примхлива, але вкрай важлива. Це підйоми удосвіта, планування, засівання, постійна турбота за майбутній урожай, жнива і підготовка поля до нового сезону. І так по колу, кожен рік. Але робота аграрія — це ще й неосяжні простори на світанку, золотисті поля пшениці, чисте ранкове повітря, гордість за вирощений врожай  і безмежна любов до землі.

День працівників сільського господарства - це також свято усіх тих, хто переробляє сільськогосподарську продукцію, доглядає за тваринами, заготовляє корми, підприємства з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу. Це величезний і потужний комплекс, який працює, як єдиний механізм, де кожен працівник важливий.

Сьогодні ми святкуємо День працівників сільського господарства у найскладніший час за весь період незалежності України, але попри все, працівники сільського господарства продовжують мужньо тримати свій фронт. Адже функціонування цієї галузі - є стратегічно важливим для утримання економіки держави. 

Цього річ співпали дати святкування дня працівників сільського господарства та 10-ї річниці утворення Державної установи «Сумська обласна фітосанітарна лабораторія».

З нагоди професійного свята кращі працівники агропромислового комплексу Сумщини зібралися у Сумській обласній філармонії, де відбулися традиційні святкові заходи: виставки та презентації нових технологій, концерт, привітання офіційних осіб. Із щирим вітальним словом до шанованих людей звернувся Голова Сумської обласної адміністрації – керівник обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. Він наголосив, що цього року наші аграрії доклали максимум зусиль, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва. Голова адміністрації побажав всім працівникам сільського господарства, міцного здоров’я, радості, миру, перемоги, спокою, достатку і великого людського щастя. Кращих працівників агропромислової галузі Сумщини було відзначено Почесними грамотами, серед них директор лабораторії – КОРЖ Андрій та провідний фахівець-фітопатолог відділу фітосанітарного аналізу – ТРЕТЯК Лілія, за високопрофесійне виконання службових обов’язків, високу організацію і сумлінну працю та своєчасне забезпечення реалізації експортного потенціалу сільгоспвиробників Сумської області. Голова Сумської обласної ради Віктор ФЕДОРЧЕНКО вручив Подяки головним фахівцям ДАНИЛЬЧЕНКО Віталіні та МИХАЙЛИЧЕНКО Любові, за особисті трудові досягнення у професійній, службовій діяльності, бездоганну працю та відповідальне ставлення до справи, пов’язане з формуванням та забезпеченням реалізації державної політики при виконанні своїх функціональних обов’язків.

Напередодні святкування 10-ї річниці утворення Державної установи «Сумська обласна фітосанітарна лабораторія» та свята – Дня працівників сільського господарства була проведена урочиста святкова нарада, на якій директор установи – Андрій КОРЖ виявив увагу та повагу до всіх працівників, які своєю непростою щоденною працею забезпечують безперебійне функціонування лабораторії. Адже українці годують не тільки себе, а ще й півсвіту, експортуючи продукти вітчизняного аграрного сектору зернові культури, олію, насіння олійних культур, тощо. Він зазначив, що основним завданням працівників лабораторії - є відповідальне ставлення до справи пов’язане з формуванням та забезпеченням реалізації державної політики при виконанні комплексу заходів, що спрямовані на охорону території України від занесення та інтродукції регульованих шкідливих організмів та забезпечення реалізації експортного потенціалу сільгоспвиробників Сумської області.

За дорученням директора Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва, розсадництва та якості зерна – Вікторії СІДЛЯРЕНКО, директором лабораторії були вручені Грамоти та Подяки фахівцям відділів за сумлінну працю, високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків. Також були вручені Грамоти та Подяки фахівцям лабораторії від Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області .

Шановні колеги, сьогодення вимагає працювати у непростих умовах, але професіоналізм та відповідальність допомагають всім нам відповідати вимогам часу та забезпечувати підвищення якості та надійності в наданні послуг. Дякуємо за вашу працю та відповідальне ставлення до справи. Вітаємо з Днем працівників сільського господарства та 10-ю річницею утворення Державної установи «Сумська обласна фітосанітарна лабораторія».

Голова первинної профспілкової організації Любов МИХАЙЛИЧЕНКО

 
▲ Вгору