Внутрішнє навчання у відділі фітосанітарного аналізу ДУ «Сумська обласна фітосанітарна лабораторія»

navchannia1 30.03.23В рамках «Програми внутрішнього навчання персоналу на 2023 рік», за координацією директора Державної установи «Сумська обласна фітосанітарна лабораторія» – Андрія Коржа, відбулось дводенне навчання із фахівцями відділу фітосанітарного аналізу. 

До участі були запрошені: заступник директора – Валерій Бакланов, завідувач відділу визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу – Зоя Гулакова, завідувач відділу реєстрації зразків об’єктів регулювання та оформлення документів – Тетяна Дворниченко. 

navchannia2 30.03.23Фахівці відділу фітосанітарного аналізу представили презентаційні матеріали за видами експертиз згідно з сферою акредитації: ентомологічна, мікологічна, фітогельмінтологічна, гербологічна, бактеріологічна, вірусологічна, також для показу були представлені наочні матеріали.

Окрему увагу було приділено темі ідентифікації бур’янів родини Повитицевих (Cuscutaceae). 

navchannia3 30.03.23По закінченню навчання були підведені підсумки роботи відділу у попередньому році та в І кварталі поточного року. Окреслені плани на майбутнє. Також директор наголосив на важливості і перспективі нових напрямків в роботі лабораторії, зокрема дослідження на ГМО та показників якості зерна. 

Були дані доручення заступнику директора та керівникам відділів щодо вивчення цього питання і можливості впровадження їх в лабораторії.

 
▲ Вгору