Аналіз роботи відділу фітосанітарного аналізу за липень 2023 року

pogula-2Протягом липня місяця у відділ фітосанітарного аналізу надійшло 1018 зразків від експортної та вітчизняної підкарантинної продукції та 11 зразків від імпортної продукції. Всього проведено 2730 експертиз, про що видано 391 висновок.

В рамках державного моніторингу, у відділ надійшло 102 зразки феромонних пасток для виявлення карантиних організмів лісових насаджень.

На виконання вимог «Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту ячменю з України до Китаю (2013)» фахівці відділу фітосанітарного аналізу Державної установи Сумська фітосанітарна лабораторія провели фітосанітарну експертизу зелених рослин ячменю для господарств Полтавської, Харківської областей.

При проведенні фітосанітарної експертизи виявлено 1 вид регульованих шкідливих організмів: Амброзія полинолиста (Ambrosia artemisiifolia L.) – 1 випадок.

Фахівці відділу приступили до виконання фітосанітарнорї експертизи зелених рослин кукурудзи згідно «Протоколу фітосанітарних вимог щодо експорту кукурудзи з України до КНР (2012)».

 
▲ Вгору