Проведення наради за підсумками роботи  I півріччя 2019 року.

     26 червня поточного року відбулась нарада за підсумками роботи Державної установи "Сумська  обласна фітосанітарна лабораторія"  за I півріччя 2019 року.

 

   Про основні питання, що винесені на  порядок  денний, відкриття та хід засідання доповів в.о. директораВалерій БАКЛАНОВ.

Під час наради завідувачі відділів звітували про виконану роботу та озвучили основні показники  за цей період:

   Про стан виконання заходів з акредитації відділом фітосанітарного аналізу відповідно до вимог  міжнародного стандарту ISO 17025:2017  і готовність відділу до перевірки аудиторами НААУ повідомила завідувач Марія Коперсако.

 

 

   З основними показниками проведеної роботи спеціалістами відділу визначення посівних якостей насіння та товарних якостей садивного матеріалу  за I півріччя 2019 року присутніх ознайомила завідувач відповідного відділу  Зоя Гулакова.

 

Інформацію щодо надходження коштів по спеціальному фонду та їх використання надала головний бухгалтер Тетяна Дворниченко.

 

Про роботу виконану працівниками  загального відділу за 1 півріччя 2019 року звітував завідувач  відділу – Віктор Левченко.

 

Щодо дотримання графіку відпусток проінформувала присутніх  головний фахівець з кадрової роботи Любов Михайличенко.

 

Головний фахівець – юрисконсульт, Катерина Юнда, провела навчання працівників установи з антикорупційного законодавства.

 

На нараді було заслухано звіт про діяльність Первинної профспілкової організації Державної установи «Сумська  обласна фітосанітарна лабораторія»  за 2014-2019 роки.