Проведення наради за підсумками роботи Державної установи «Сумська обласна фітосанітарна лабораторія» за 2019 рік. 

 

      27 грудня 2019 року  працівники  Державної установи «Сумська обласна фітосанітарна лабораторія» прийняли участь у нараді щодо підведення підсумків роботи Сумської фітолабоарторії  за 2019 рік.

     Про основні питання, що винесені на порядок денний, відкриття та хід засідання доповів в.о.директора Сумської фітолабораторії – Валерій БАКЛАНОВ. 

    В ході наради завідувачі відділів та головні фахівці  ознайомили  присутніх з  основними  показниками в роботі за 2019 рік  та окреслили  головні завдання на наступний  2020 рік.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дитяче Новорічне свято.

 

Новий рік — одне із найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажань, чудові подарунки, справжнісіньких Діда Мороза та Снігуроньку, а головне — особливу, неповторну атмосферу чарівної Казки.Саме таке свято було влаштоване членами Профспілкового комітету Державної установи «Сумська обласна фітосанітарна лабораторія» для дітей своїх колег напередодні Нового 2020 року. Гарний настрій та позитивне враження отримали як малеча, так і дорослі. Бо що може бути краще за дитячі щирі усмішки?.......