Внутрішнє навчання у відділі фітосанітарного аналізу
Після участі у всеукраїнському тренінгу, що проходив з 30 квітня по 1 травня 2026 року на базі Державної установи «Львівська фітосанітарна випробувальна лабораторія Держпродспоживслужби», провідний фахівець відділу фітосанітарного аналізу – Віталій КЛІЩ, 7 травня 2026 року поділився набутим досвідом з колегами.
Метою заходу було підвищення професійної компетентності співробітників у сфері ідентифікації та аналізу шкідливих організмів. Такі навчання допомагають нам працювати ще ефективніше та гарантувати якісні результати для замовників наших послуг.

| < Попередня | Наступна > |
|---|